bakery product

bakery product
duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Maisto gaminys, kepamas iš miltų ir (arba) kitų grūdų produktų, skysčių bei kitų žaliavų. Paprastai gaunamas iš duonos ar pyrago kepinio pusgaminio. atitikmenys: angl. bakery product vok. Backware, f rus. хлебобулочное изделие pranc. produit de boulangerie-pâtisserie, m ryšiai: siauresnis terminassmulkusis duonos ar pyrago kepinys siauresnis terminasforminis duonos ar pyrago kepinys siauresnis terminaspadinis duonos ar pyrago kepinys susijęs terminasgreitai užšaldytas duonos ar pyrago kepinys susijęs terminasneatitiktinis duonos ar pyrago kepinys susijęs terminasgrūdų produktai susijęs terminasduonos ar pyrago kepinio pusgaminis šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymo „Dėl Duonos ir pyrago kepinių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento ir Miltinės konditerijos gaminių apibūdinimo, gamybos ir prekinio pateikimo techninio reglamento patvirtinimo“ projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • bakery product — pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Kepinys iš mielėmis kildintos tešlos, kuriai ruošti dažniausiai naudojama daugiau cukraus, riebalų ir kitų papildomų žaliavų nei duonai. atitikmenys: angl. bakery… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • rye bakery product — ruginis kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Kepinys, kuriame rugių produktai sudaro ne mažiau kaip 90 proc. viso grūdų produktų kiekio. pavyzdys( iai) Ruginė duona, ruginė bandelė, ruginis džiūvėsis, ruginė… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • spelt bakery product — speltų kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Kepinys iš speltų produktų tešlos. pavyzdys( iai) Speltų duona, speltų batonas, speltų bandelė, speltų džiūvėsis, speltų lazdelė, speltų kūčiukas. atitikmenys: angl …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • fine bakery product — smulkusis duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Duonos ar pyrago kepinys, kurio masė ne didesnė kaip 250 g. atitikmenys: angl. fine bakery product vok. Feinbackware, f; kleine Backware, f;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • shaped bakery product — forminis duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Formoje keptas duonos ar pyrago kepinys. atitikmenys: angl. shaped bakery product vok. Kastenbackware, f; Kastenbrot, n rus. формовое… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • bakestone bakery product — padinis duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Specialaus vežimėlio lentynoje, ant kepimo skardos arba tiesiog ant krosnies pado keptas duonos ar pyrago kepinys. atitikmenys: angl. bakestone… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • wheat bakery product — kvietinis kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Kepinys iš kviečių produktų tešlos. pavyzdys( iai) Kvietinė duona, kvietinis batonas, kvietinė bandelė, kvietinis džiūvėsis, kvietinė lazdelė, kvietinis kūčiukas …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • quickly frozen bakery product — greitai užšaldytas duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Greitojo šaldymo būdu užšaldytas duonos ar pyrago kepinys, kuris realizuojamas –18 °C ar žemesnės temperatūros ir kurį prieš vartojant… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • noncomforming bakery product — neatitiktinis duonos ar pyrago kepinys statusas Aprobuotas sritis duonos ir miltiniai gaminiai apibrėžtis Duonos ar pyrago kepinys, atitinkantis maisto saugos reikalavimus, tačiau neatitinkantis tam tikros rūšies kepinio norminių rodiklių.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Bakery mix — is an add water only pre mixed baking product consisting of flour, dry milk, shortening, salt, and baking powder (a leavening agent). Originally intended for making biscuits very quickly, bakery mix can be used to make a wide variety of baked… …   Wikipedia

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”